Şirket Profili
Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren firmamız, torna, freze, CNC imalat işleri üzerine çalışmaktadır. Talaşlı imalat, torna, universal freze, CNC torna, CNC dik işlem vb. alanlarda hizmet veriyoruz.

Sektörde kaliteli hizmeti ve üstün nitelikli ürünleri ile kendine yer edinen firmamız, deneyimli ve uzman kadrosu ile tüm torna ve freze işlerinizde güvenilir hizmet sunmaktadır.

Firmamız, makina imalat sanayinin önemli merkezlerinden İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan adresi ile müşterilerine hızlı teslimat sağlamakta ve siparişlerinizi zamanında ve istenen nitelikte sizlere teslim etmektedir. Torna ve freze işleri taleplerinizin hızlı ve kusursuz bir şekilde karşılanması temel hedefimizdir.

Sektördeki gelişme ve yenilikleri takip eden firmamız, değişen teknolojiye uygun olarak hizmet kalitesini sürekli artırmakta ve güncel teknolojiye uygun imalat yapmaktadır. Modern makina parkurumuz, gelişmiş teknik ekipmanlarımız ile beklentilerinizin üzerinde hizmet verme amacı ile çalışmaktayız.

Yetkin ve nitelikli kadromuz ve rekabetçi fiyat anlayışımız ile hedefimiz, tüm talaşlı imalat, torna, universal freze, CNC torna, CNC dik işlem işlerinizde uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam etmektir.

  • Siparişlerinizi taahhüt edilen sürede ve istenen nitelikte teslim etmek
  • İmalatlarımızda en küçük ayrıntıya dikkat ederek titizlikle çalışmak, kaliteli ürünler sunmak
  • Talep ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayarak müşterilerimizin daimi tercihi olmak

Vizyonumuz
  • Profesyonel çalışma anlayışımızla çözüm odaklı etkin hizmet sunmak
  • Çalışma alanımızdaki yenilikleri takip etmek, değişen teknolojiyi işlerimize yansıtmak
  • Bilgi birikimimiz ve güvenilir ürünlerimizle daimi müşteri memnuniyeti sağlamak

Misyonumuz